Postitusi: 5925

MIKS?

Postitatud: 26-03-2012 19:44

Mul on kohe mitu küsimust Teile kallid buduaaritarid.

MIKS te teete selliseid teemasid?
http://buduaar.ee/Foorum/topic/291571
http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/301397&lk=2

Kas te tõesti huvitute sellest? Loete huviga kuidas on vastatud "võtaksin esimese", "kõik jubedad, aga kui peaks siis 3." , "2". jne?
http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/291391&lk=18
või näiteks see teema? Mis teemaalgataja saab nende jahhide ja eide eest?

MIKS paljud noored tüdrukud (mõtlen vanuses -15) käivad tänapäeval ringi nagu väikesed hoorad? Kuna mul endal on ka kuskilt kaudu tuttavaid kas või facebookis, kes on 13-15 aastased siis näen nende pilte ja postitusi. Pildid on ära mukitud, rinnahoidjad on kurgualla tõmmatud ja siis kitsas laia dekolteega pluus selga aetud. ÕUDNE JU?! Miks vanemad ei vaata, mis lapsed teevad, kuidas ringi käivad? Minumeelest ei ole õige, et 13-aastased siin seksiküsimusi arutavad ja oma nädalavahetusi alkoholi juues veedavad.

MIKS on nii, et kui ma b-turul otsin midagi siis panen linnukese juurde kohale "UUED" ja siis saan otsingu vastuseks ikka mingeid kasutatuid räbalaid.

MIKS paljud tüdrukud end nii kohutavalt meigivad? Õudne vaadata ju lausa :S Kui te ei oska jumestuskreemi kasutada ÄRGE KASUTAGEGI.

MIKS on nii palju noori tüdrukuid hakkavad nii varakult pere looma? Siin foorumis lugedes jääb silma lihtsalt, kuidas 17-aastased neiud ja nooremad või mõni aasta vanemad räägivad siin kuidas nende ELUARMASTUS (?) neid pettis või käitub nendega halvasti. Kuidas nad koos elavad ja lahedalt kodu mängivad. Kasvage enne suureks, saage haridus ja siis jõuate küll ja küll kodu mängida.

MIKS tehakse selliseid teemasid, et "Kui mina olen ambur ja mu mees on lõvi, kas me sobime?" Kurat küll, kas te ei saa aru et iseloom sõltub kasvatusest ja eelnevast elust. Mitte mingist sodiaagist.

MIKS tehakse siia teemasid, et "Mu mees käitub minuga halvasti" Ja siis saame lugeda jutte, kuidas mees petab, käib joomas ja naistes, et MIS MA NÜÜD TEGEMA PEAN? Kurat küll, ma olen 21-aastane ja on omajagu neid silmarõõme olnud, kuidas mulle pole sattunud selliseid värdjaid? Ja kuidas te aru ei saa, et meie siin ei saa lahedada teie probleeme, vaid RÄÄKIMINE oma kaaslasega toob selguse.


Jah, palju küsimusi ja arusaamatusi. Kindlasti oli mul ka siin palju kirjavigu aga loodan, et saite põhimõtetest aru.


Kas teil ei ole taolisi küsimusi?
Kuna siin tekib postitusi, et kas teemaalgatajal endal ei ole elu ja et kui naljakas, et kui närvis ma olen vms, siis ei kallid sõbrad, ma võtan seda kõike külma kõhuga, ega vaeva pead, lihtsalt, kuna tekkis vaba hetk, siis mõtlesin, et küsin ka teiste käest, miks teie arvates sellised küsimused ja teemad tekivad, nagu ma ülalpool kirjutasin. Kordan siis veelkord, et ega ma pole närvis vaid lihtsalt ARUTLEN :D
Postitusi: 571

Postitatud: 19-06-2012 17:17


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Foorum ongi see koht, kus inimesed saavad kirjutada ja arutada erinevatest asjadest. Keegi ei sunni sind lugema või siia kirjutama.
Mulle nt meeldivad need teemad, kus pakutakse välja mingeid riideid ja küsitakse, kas kannaksid. Piilun küll, kas keegi valis minu arvates jõleda riideeseme või hoopis kattub minu maitse paljudega.
nõus


+1
Postitusi: 1144

Postitatud: 26-06-2012 12:26


ega kõik ei ole ühesugused, see on nende vanemate probleem kui nende järgi ei ole vaadatud ,on ka väga normaalseid sellises vanuses, nad on ju alles lapsed, las nad küsivad, neil on see õigus, ega nad ei peagi ju kõike teadma sünnist saati, küsid miks tehakse selliseid teemasi http://buduaar.ee/Foorum/topic/291571 või http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/301397&lk=2 äkki see buduaarikas, kes selle teema lisas tahab endale osta mõne nendest toodetest, kuid ei suuda otsustada, ning pärast valib vastuste põhjal, kui sind sellised teemad ei huvita, siis lihtsalt ära loe neid !
Postitusi: 1144

Postitatud: 26-06-2012 12:28


kui küsitakse kuidas sobivad tähtkujud omavahel, siis see on täiesti õigustatav, siin on isegi eraldi teema tehtud " horoskoobid " , kui sina ei viitsi " sellist jama " lugeda, siis palun ära loe !
Postitusi: 1144

Postitatud: 26-06-2012 12:31


kui inimene on tõesti mures , ning ei oska kuidagi oma mehele vastu hakata, las ta palub abi buduaarikatelt, võib-olla on mõnel siin kogemusi,
Postitusi: 3692

Postitatud: 26-06-2012 12:44


Tsiteeritud:

kui küsitakse kuidas sobivad tähtkujud omavahel, siis see on täiesti õigustatav, siin on isegi eraldi teema tehtud " horoskoobid " , kui sina ei viitsi " sellist jama " lugeda, siis palun ära loe !
Kusjuures jah :D Virised liiga palju, ära loe kui ei meeldi.

..ja ma ei saa mitte mainimata jätta seda iseloomu asja. Kasvatus on vaid üks väike osa iseloomu kujunemisest, mingil määral/suurel määral on iseloom kaasasündinud. Õpi natuke psühholoogiat, saad ka aru.
X